English
Znak Liliové čajovny

Liliová čajovna

Registrace -

Kalendář

Otevírací hodiny Každý den od 15:00 do 23:00


Plánované akce

Aktuálněnemáme naplánované žádné akce přes léto.


Krátké novinky

Spustili jsme nový herní server. Více najdete v Novinkách

Čajovna - konvička čaje, vodní dýmka

Otevřeno každý den 15:00 - 23:00

 

Vítáme Vás na webu Liliová čajovny! Naším cílem je poskytnout Vám všem co možná největší pohodlí, abyste se u nás cítili jako doma. Proč si tedy vybrat právě nás? Zde je hned několik důvodů:

 

Velké stoly

3 místnosti vhodné pro pořádání velkých deskových her s velkým stolem a dostatečným počtem míst k sezení.

Hřejivá kamna

Živý oheň

Pro chladné zimní dny je čajovna vytápěna krbem, který posyktuje nejen příjemné temlo, ale i nádhernou atmosféru ke klidnému posezení u čaje a dýmky.

Komunitní knihovna

Knihovna

Velmi rádi čteme a o tento koníček se i rádi dělíme. V naší knihovně si můžete zapůjčit řadu knih různých žánrů a v klidu se je přečist třeba nad dýmkou či čajem. Knihy prosíme opět vracet na původní místo.

Čajová konvička

Vlastní stylové nádobí

Máme rádi čaje a víme, že kvalitní nádobí nejen dobře vypadá, ale i umí udržet čaj dlouho horký uchovává jeho chuť a poskytuje snadný přístup k vůním. Proto stále zvyšujeme počet konviček dělaných na zakázku speciálně pro naší čajovnu.

Zapůjčení deskových her

Naše čajovna nabízí řadu deskových her k zapůjčení. V naší nabídce jsou následující hry Vikingové, Warcraft, Osadníci z Katanu, Šachy, Go a mnoho dalších. O půjčení stačí zažádat obsluhu.

Snadný přístup

Ačkoli není vstup do naší čajovny čistě bezbariérový, neboť jej tvoří jeden schod, obsluha Vám ráda pomůže překonat jakoukoli překážku ve Vaší cestě k nám. Je zakázáno brát si do čajovny psy či jiná zvířata s vyjímkou psů vodících.

Platba kartou

V čajovně je možné platit platební kartou.