English
Znak Liliové čajovny

Liliová čajovna

Registrace -

Kalendář

Otevírací hodiny Každý den od 15:00 do 23:00


Pravidelné akce

středa od 18:00
Go s možností Shogi

pátek od 18:00
Proroctví

středa, pátek či sobota
Dračí doupě a Pathfinder - možnost jednorázového dobrodružství


Plánované akce

 


Krátké novinky

Spustili jsme nový herní server. Více najdete v Novinkách


Čajová Zahrada

 Více o tomto partnerovi v Článku, popřípadě na jejich Stránkách.

Čajovna - konvička čaje, vodní dýmka

Otevřeno každý den 15:00 - 23:00

 

OD 3.9. 2020 do 6.9.2020 ZAVŘENO z DŮVODU SOUKROMÉ AKCE

 

Vítáme Vás na webu Liliová čajovny! Naším cílem je poskytnout Vám všem co možná největší pohodlí, abyste se u nás cítili jako doma. Proč si tedy vybrat právě nás? Zde je hned několik důvodů:

 

Hřejivá kamna

Živý oheň

Pro chladné zimní dny je čajovna vytápěna krbem, který posyktuje nejen příjemné temlo, ale i nádhernou atmosféru ke klidnému posezení u čaje a dýmky.

Komunitní knihovna

Knihovna

Velmi rádi čteme a o tento koníček se i rádi dělíme. V naší knihovně si můžete zapůjčit řadu knih různých žánrů a v klidu se je přečist třeba nad dýmkou či čajem. Knihy prosíme opět vracet na původní místo.

Čajová konvička

Vlastní stylové nádobí

Máme rádi čaje a víme, že kvalitní nádobí nejen dobře vypadá, ale i umí udržet čaj dlouho horký uchovává jeho chuť a poskytuje snadný přístup k vůním. Proto stále zvyšujeme počet konviček dělaných na zakázku speciálně pro naší čajovnu.

Zapůjčení deskových her

Naše čajovna nabízí řadu deskových her k zapůjčení. V naší nabídce je Carcassone, Mafie, Munchkin, Cailus, Vikingové, Dixit, Warcraft, Osadníci z Katanu, Dominion, Šachy, Go, a další. O půjčení stačí zažádat obsluhu.

Snadný přístup

Ačkoli není vstup do naší čajovny čistě bezbariérový, neboť jej tvoří jeden schod, obsluha Vám ráda pomůže překonat jakoukoli překážku ve Vaší cestě k nám. Je zakázáno brát si do čajovny psy či jiná zvířata s vyjímkou psů vodících.

A další...

Přijímáme i transakce prováděné platební kartou (včetně bezdotykových) a mimo to Vám můžeme také nabídnout kohoutkovou vodu zdarma, slazení medem či cukrem, možnost vytisknout si formulář či dokument, zásuvky, Wifi a kabelový internet zdarma po celé ploše čajovny a možnost zapůjčit si projektor s plátnem ve 4. místnosti.