English
Znak Liliové čajovny

Liliová čajovna

Registrace -

Rozpis služeb

Kalendář

Nově otevírací hodiny Každý den od 15:00 do 23:00


Pravidelné akce

středa od 18:00
Go s možností Shogi

pátek od 18:00
Proroctví

středa či pátek
Dračí doupě - možnost jednorázového dobrodružství


Plánované akce

Go turnaj na NatsuConu - viz Novinky a Akce

Liliová čajovna open

goistický turnaj

kategorie C

20.9. od 10:00

LOL in Tearoom
27. 9. - 28. 9.


Proběhlé akce

16/5
Povídání o Nové Guinei

10/5 - 11/5
9. LANpárty v Liliové

24/4
Sv. Jiří, patron skautů a skautek

18/2
Autorské čtení knihy Čtení k čaji

14/1
Povídání o Peru a Bolívii

17/11
Vyprávění o cestě do Severní Koreje

9-10/11
Klanový sraz BBB a 8. LANparty v Liliové

Čajovna - konvička čaje, vodní dýmka

Vážení Cestující

Tyto stránky, společně s naší provozovnou, jsou v měsíci Červenec v rekonstrukci. Veškeré aktuální informace budeme poskytovat na našich Facebookových stránkách, emailu provozovatele, či telefonicky. Pro bližší informace se obraťte na záložku Kontakty. Přejeme příjemný let prázdninovým obdobím a těšíme se brzy nashledanou.

 

Otevřeno každý den 13:30 - 23:30

Vítáme Vás na webu Liliová čajovny! Naším cílem je poskytnout Vám všem co možná největší pohodlí, abyste se u nás cítili jako doma. Proč si tedy vybrat právě nás? Zde je hned několik důvodů:

 

Hřejivá kamna

Živý oheň

Obzvlášť v zimních měsících jsou velmi oblíbená naše kamna. Jsou opatřena sklem, oheň lze tedy nejen cítit na kůži ale i vnímat očima. Pohodlná veliká křesla už jsou potom jen velmi příjemný bonus.

Komunitní knihovna

Komunitní knihovna

Velmi rádi čteme a o tento koníček se i rádi dělíme. V naší knihovně si můžete zapůjčit řadu knih různých žánrů a v klidu se je přečist třeba nad dýmkou či čajem. Ba co více. Pokud toužíte mít nějakou z našich knih ve své sbírce, stačí s námi danou knihu vyměnit za jinou.

Čajová konvička

Vlastní stylové nádobí

Máme rádi čaje a víme, že kvalitní nádobí nejen dobře vypadá, ale i umí udržet čaj dlouho horký uchovává jeho chuť a poskytuje snadný přístup k vůním. Proto stále zvyšujeme počet konviček dělaných na zakázku speciálně pro naší čajovnu.

 

 

Zapůjčení deskových her

Naše čajovna nabízí řadu deskových her k zapůjčení. V naší nabídce je Carcassone, Mafie, Munchkin, Cailus, Vikingové, Dixit, Warcraft, Osadníci z Katanu, Dominion, Šachy, Go, a další. O půjčení stačí zažádat obsluhu.

 

Jeden schůdek

Ačkoli není vstup do naší čajovny čistě bezbariérový, neboť jej tvoří jeden schod, obsluha Vám ráda pomůže překonat jakoukoli překážku ve Vaší cestě k nám.

 

A další...

Přijímáme i transakce prováděné platební kartou (včetně bezdotykových) a mimo to Vám můžete také nabídnout kohoutkovou vodu zdarma, používání výhradně plnotučného mléka, otevírací dobu "do posledního metra", možnost vytisknout si formulář či dokument, zásuvky po celé ploše čajovny, služby čajovníků viditelně online i zákaznický věrnostní program.